Eskişehir En İyi Psikolog Tavsiye

Eskişehir en iyi psikolog tavsiye listesini inceleyin.

Psikoloji Türkiye ekibi olarak Eskişehir en iyi psikolog tavsiye listesini sizin için hazırladık. Listemizi hazırlarken ince eleyip sık dokuduk. Umarım psikolojik destek için uzman arayışınızda faydalı olur.

Psikolojik rahatsızlar geri kalmış toplumlarda ön yargılı yaklaşımlara neden olabilmektedir. Ancak yaşanan bu durumlar Dünya genelinde çok yaygın ve normaldir. Yakınlarımızın hatta canımız kanımız çocuklarımızın yaşadığı bu psikolojik sorunlardan kurtulması için hazırladığımız uzman listesini inceleyip, güvenle destek alabilirsiniz.

Eskişehir En İyi Psikolog Listesi

Aşağıda bulunan Eskişehir en iyi psikolog listesindeki uzmanlar Türkiye’nin en güvenilir sağlık platformu DoktorBilgini.com ekibinin desteği ile oluşturulmuştur. Tüm ekibe destekleri için teşekkür ederiz.

  • Psikolog Emine Özbay

Adres: İstiklal Mahallesi 2. Eylül Caddesi Erkara İş Merkezi Kat: 6-7 60/29 Odunpazarı / Eskişehir

Randevu ve ön görüşme için: 0 850 495 00 66

  • Uzman Psikolog Gizem Çeviker

Adres: Hoşnudiye Mahallesi İsmet İnönü Caddesi Güneş Apartmanı 61/3 Tepebaşı, ESKİŞEHİR, 26130 Tepebaşı/Eskişehir

  • Psikolog Furkan Akgözlü

Adres: Hoşnudiye, Yalçın Kılıçoğlu Plaza, İsmet İnönü 1 Cd. No:14 D:Kat 6 Tepebaşı/Eskişehir

  • Klinik Psikolog Salih Eskici

Adres: Hoşnudiye Mah. 732. Sok. Kent Plaza No:6 K:5, D:17, 26130 Tepebaşı/Eskişehir

  • Klinik Psikolog Görkem Arı

Adres: Akarbaşı Mahallesi Akyıl Sokak No: 40-1 Odunpazarı / Eskişehir

Diğer uzmanların profilleri ve yorumları için : Eskişehir en iyi psikolog

Eskişehir Psikolog Tavsiye

Yakın çevremizden aldığımız tavsiyenin yerini artık dijital dünya aldı. İnternet ortamında artık istediğimiz bilgiye ulaşabilmekteyiz. Türkiye’nin en güvenilir sağlık platformu olarak ise DoktorBilgini.com ‘u tercih etmenizi öneririz. Eskişehir psikolog tavsiye listesi yukarıdaki gibidir. Daha fazla uzman için yukarıda bulunan linki tıklayın.

Psikolog Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Sahte psikologlara karşı dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Türk psikologlar derneği bu konuda yoğun bir çalışma gösterse de dava süreçleri birçok sahtekar ile devam etmektedir. Seçimi yaparken aşağıdaki maddeleri önemsemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

  • Diplomasını kesinlik kontrol edin.
  • Klinik psikolog ünvanı varsa, klinik psikoloji alanında yüksek lisans yapmış olması gerekmektedir. Yüksek lisans diplomasını kontrol edin.
  • Destek alacağınız hizmet ile ilgili yetkinliği olup olmadığı için sertifikalarını kontrol edin.
  • Sizinle iletişimine dikkat edin. DoktorBilgini.com aracılığı ile uzmanlar ile ön görüşme sağlayabilirsiniz.
  • Uzmanlara göre terapi uzun sürebilen bir süreçtir. Bu nedenle bütçenize uygun uzman seçimi yapın. Çünkü terapilerin yarım kalması psikolojik açıdan daha kötü sonuçlara neden olabilir.

Eskişehir pskolog fiyatları destek alınacak hizmete göre değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte aile terapisi ve oyun terapisi gibi hizmetlerin seans ücretleri diğerlerine göre biraz daha pahalı olabilmektedir. Genlel olarak bireysel seans ücretleri 200 TL ile 500 TL arasında değişiklik göstermektedir.

İlginizi çekebilir: Bursa psikolog

Avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara psikiyatri doktorları tavsiye listesini inceleyin.
Öneriler

Ankara Psikiyatri Doktorları Tavsiye

Ankara psikiyatri doktorları listesi Türkiye’nin sağlık ve doktor arama platformu DoktorBilgini.com destekleri ile hazırlanmıştır. Ankara en iyi psikiyatrist listesini inceleyin ve kolay randevu alın. Ankara Psikiyatri Ankara psikiyatri alanında birçok doktor bulunmaktadır. Doktor seçeneklerinin çoğalması nedeni ile doğal olarak insanların tercih yapmasıda zorlaşmaktadır. Ekibimiz tarafından sizlere biraz faydalı olabilmek için Ankara en iyi psikiyatrist listesi […]

Daha fazla oku
Balıkesir psikolog tavsiye fiyatları ve ücretleri hakkında bilgi alın.
Öneriler

Balıkesir Psikolog Tavsiye ve Fiyatları

Balıkesir psikolog tavsiye listesinin hazırlanmasında Türkiye’nin sağlık ve doktor arama platformu DoktorBilgini.com destek olmuştur. Balıkesir Psikolog fiyatları ve seans ücretleri hakkında bilgi almak için yazımızın devamını inceleyin. Balıkesir Psikolog Şehrin dinamik yapısı nedeni ile birçok uzman bulunmaktadır. Birçok kişi çevresinden uzman desteği konusunda çevresinden destek alsada DoktorBilgini.com’da uzmanları araştırmaktadır. Çünkü Balıkesir psikolog yorumları ve kolay […]

Daha fazla oku
Isparta psikolog tavsiye fiyatları.
Öneriler

Isparta Psikolog Tavsiye ve Fiyatları

Isparta psikolog tavsiye listesi DoktorBilgini.com katkıları ile hazırlanmıştır. Isparta psikolog fiyatları hakkında bilgi almak için yazımızın devamını inceleyin. Isparta Psikolog Isparta psikolog arayışınız için DoktorBilgini.com sizlere tüm desteği sağlamaktadır. Uzmanların profilleri ve çalışma takvimleri bulunan sayfadan kolaylık randevu alabilmektesiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey aşağıda bulunan linki incelemek. https://doktorbilgini.com/isparta-psikoloji/ Isparta Psikolog Tavsiye Isparta psikolog […]

Daha fazla oku