1. Anasayfa
  2. Doctors
  3. Psikolog Beray Akbağ
Psikolog Beray Akbağ Psikolog Beray Akbağ

Ücretsiz ön görüşme ve indirim kodunuz için Whatsapp aracılığı ile iletişime geçin!!!

“Psikolog Beray Akbağ” Adres

Pzt, Cum, Sal, Çar, Per, Cmt, Paz

Hakkında “Psikolog Beray Akbağ”

Psikolog Beray Akbağ Yaşar Üniversitesi Psikoloji %100 İngilizce lisans bölümünden şeref öğrencisi olarak mezun olmuştur. Bununla birlikte mesleki kariyerinde kendini daha da geliştirmek için Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’ne devam etmektedir.

Psikoloji lisans programına devam ederken ve mezun olduktan sonra birçok psikiyatri hastanesi ve psikolojik danışmanlık merkezinde psikiyatri süpervizörlüğü eşliğinde stajyer psikolog olarak görev almıştır.

Alanında eklektik olarak çalışan Psikolog Beray Akbağ, Bilişsel Davranışcı Terapi (BDT), Kabul ve Kararlılık Terapisi, Şema Terapi ve Dinamik Analitik Terapi ekollerini terapi sürecinde kullanmaktadır. Bununla birlikte yetişkin psikolojik testler, MOXO Dikkat Testi uygulama sertifikasına sahiptir.

Ergen, yetişkin ve çift terapisi alanlarında terapi süreçlerini yürütmektedir.

Uzmanlıklar

Aile Terapisi
Ergen Psikolojisi
Yetişkin Terapisi
İlişki Terapisi

“Psikolog Beray Akbağ” Cevapları

  • Konfor alanımızdan çıkmak bizim için bir risk olduğu için tanıdıklık hissi duyduğumuz, bize geçmiş yaşantımızdan aşina olduğumuz duygulari ve düşünceleri hissettiren partnerler seçme eğiliminde oluruz. Aslında bundan ne kadar şikayetçi olsak bile güvenli alanımızdan çıkmak istemeyiz. O yüzden hayatımıza aldığımız partnerlerimiz bir noktada benzerlik gösterir.

Makaleler

Makale bulunamadı.
  • Profili Paylaş: