1. Anasayfa
  2. Doctors
  3. Mervenur Elüstü
Mervenur Elüstü Mervenur Elüstü

Ücretsiz ön görüşme ve indirim kodunuz için Whatsapp aracılığı ile iletişime geçin!!!

“Mervenur Elüstü” Adres

Hakkında “Mervenur Elüstü”

Uzman Psikolog Mervenur Elüstü lisans eğitimini 2019 yılında Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. Yüksek lisansını ise, Klinik Psikoloji üzerine yaparak uzman ünvanını almıştır. Uzmanlık bitirme projesini “Evli Bireylerde Evlilik Sürelerinin Cinsel Doyum ve Evlilik Doyumu İlişkisi” üzerine yazmıştır.
Lisans eğitimi sırasında klinik becerilerini geliştirmek amacıyla Sosyal Hizmetler, psikolojik danışmanlık merkezi, okul öncesi kurumları, rehberlik ve araştırma merkezi, hastane gibi birçok alanda staj yapma fırsatı olmuştur. Bununla birlikte sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olarak yer almıştır.
Mezuniyetinden bu yana rehabilitasyon merkezlerinde kurum psikoloğu olarak çalışmıştır. Yüksek lisansını tamamladıktan sonra özel bi hastanede ve çeşitli danışmanlık merkezlerinde uzman psikolog olarak çalışarak klinik alandaki deneyimini arttırmıştır.
Klinik Psikolog Mervenur Elüstü her bireyin biricikliğini kabul edip, insan ayrımı gözetmeksizin,saygı,güvenilirlik eşliğinde onların ihtiyaçları doğrultusunda çalışmayı vizyon edinmiştir.

Uzmanlıklar

Yetişkin Psikolojisi
Çocuk Psikolojisi
Aile ve Çift Terapisi
Ergen Psikolojisi

Eğitimler

  • Psikoloji Gelişim Universitesi
  • Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Gelişim Üniversitesi

“Mervenur Elüstü” Cevapları

Sorular için şuan verilmiş cevap bulunamadı.

Makaleler

Makale bulunamadı.
  • Profili Paylaş: