1. Anasayfa
  2. Doctors
  3. Dilara Canlı
Dilara Canlı Dilara Canlı

Ücretsiz ön görüşme ve indirim kodunuz için Whatsapp aracılığı ile iletişime geçin!!!

“Dilara Canlı” Adres

Hakkında “Dilara Canlı”

Dilara Canlı, Klinik Psikolog olarak çalışmakta olup Bilkent Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Klinik Psikoloji yüksek lisansını Atılım Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Lisans ve yüksek lisans süreçlerinde Ankara’da Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Boylam Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, GATA Psikiyatri Hastanesi ve Belçika’nın Brüksel şehrinde Ekonomik Kalkınma Vakfı’nda stajlarını tamamlamıştır. Sonrasında Türk Kızılay’ında görev almıştır. Bilişsel Davranışçı Terapi ve Rasyonel Duygusal Davranışçı Terapi ekollerini benimsemekte olup Sorun Yönetimi ve Fazlası eğitimi ile birlikte bu anlayış ile de seans vermektedir.

Klinik Psikolog Dilara Canlı, yetişkin ve ergenlerle çalışmaktadır. Hayatın bir yolculuk olduğunu ve bu yolculukta zaman zaman eşlikçiye ihtiyaç duyabileceğimizi belirterek etik değerler dahilinde çalışmayı kendine görev edinmiştir.

Çalışma Alanları :
Yeme bozuklukları, kişilerarası ilişkiler, motivasyon problemleri, depresyon, kaygı (anksiyete) bozuklukları, öfke problemleri, zorlu duygular, değersizlik problemi ve özgüven sorunları, uyum problemleri, kayıp ve yas, sosyal fobi

Uzmanlıklar

Yetişkin Psikolojisi
Ergen Psikolojisi

“Dilara Canlı” Cevapları

Sorular için şuan verilmiş cevap bulunamadı.

Makaleler

Makale bulunamadı.
  • Profili Paylaş: