Kütahya En İyi Psikolog Tavsiye

kütahya psikolog listesini inceleyin. Kütahya en iyi psikolog ücretleri ve fiyatları hakkında bilgi alın.

Bu sayfada bulunan Kütahya en iyi psikolog listesi Psikoloji Türkiye ekibi tarafından uzun araştırmalar sonucunda hazırlanmıştır. Güvenle listede bulunan uzmanlardan randevu alabilirsiniz.

Sosyo kültürel ve ekonomik açıdan hayatımızı derinden etkileyen psikolojik rahatsızlıkların farkında olmayabilirsiniz. Farkında olmamak veya kabullenmemek hayatınız için çok tehlikeli olabilir.

Bazen yakın çevremiz ve ya gözümüzden sakındığımız çocuğumuz için psikolojik destek almamız gerekebilir. Bu durum çok doğal ve normaldir.

Kütahya Psikolog Tavsiye Listesi

Günümüzde çok fazla sahte psikolog vakası ile karşılaşılmaktadır. Bu nedenle bizde sizlere Kütahya psikolog tavsiye listesini hazırladık. Listenin hazırlanmasında destek olan Türkiye’nin en günenilir sağlık plaformu DoktorBilgini.com ‘a teşekkür ederiz.

  • Psikolog Nazlı Şarkan Özkanat

Randevu ve ön görüşme için: 0 850 495 00 66

  • Klinik Psikolog Melek Sever Dülger
  • Klinik Psikolog Oğuzhan Akboya

Tüm uzmanların profilleri ve yorumları için : Kütahya psikolog tavsiye

Kütahya En İyi Psikolog Seçimi Nasıl Yapılır?

Psikolojik destek almanız gerektiğiniz farkındasınız ancak çoğu insan gibi sizde Kütahya en iyi psikolog seçimini nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. Aşağıdaki maddeleri dikkatle inceleyin ve seçim yaparken uygulayın.

  • Uzmanınızın diplomasını kontrol edin. Üniversitelerin psikoloji bölümünden mezun olması gerekmektedir.
  • Klinik psikolog ünvanı varsa klinik psikoloji alanında yüksek lisans yapmış olması gerekmektedir.
  • Destek almak istediğiniz terapi konusunda yetkiliği olup olmadığını anlamak için sertifikalarını kontrol edin. Örneğin, Aile danışmanlığı , cinsel terapi, oyun terapisi gibi.
  • Türkiye’nin en güvenilir sağlık platformu DoktorBilgini.com ‘da bulunan yorumlarını inceleyin.
  • Sizinle iletişimine dikkat edin. Randevu almadan önce ön görüşme talep edin.
  • Uzman seçiminiz tanıdığınız birisi olmasın.

Uzmanlara göre psikolog seçimi yaparken, bütçenize uygun seçim yapmalısınız. Çünkü terapi uzun soluklu bir hizmet olabilmektedir. Terapilerin yarım kalması psikolojinizi daha da kötüye gitmesine neden olabilir. Kütahya psikolog fiyatları ve seans ücretleri alacağınız hizmete ve uzmana göre değişiklik gösterebilir. Ancak en iyi konusunda seans ücretleri geçerli bir kriter değildir. Bununla birlikte seans ücretleri 200 TL ile 500 TL arasında değişiklik göstermektedir. Oyun terapisi , aile terapisi gibi alacağınız hizmetler daha pahalı olabilmektedir.

Avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.