Balıkesir Psikolog Tavsiye ve Fiyatları

Balıkesir psikolog tavsiye fiyatları ve ücretleri hakkında bilgi alın.

Balıkesir psikolog tavsiye listesinin hazırlanmasında Türkiye’nin sağlık ve doktor arama platformu DoktorBilgini.com destek olmuştur. Balıkesir Psikolog fiyatları ve seans ücretleri hakkında bilgi almak için yazımızın devamını inceleyin.

Balıkesir Psikolog

Şehrin dinamik yapısı nedeni ile birçok uzman bulunmaktadır. Birçok kişi çevresinden uzman desteği konusunda çevresinden destek alsada DoktorBilgini.com’da uzmanları araştırmaktadır. Çünkü Balıkesir psikolog yorumları ve kolay randevu seçeneği bulunmaktadır. Web sitesi sadece psikoloji alanında hizmet vermemektedir. Türkiye geneli tüm şehirlerde tüm braşlarda hizmet vermektedir.

Psikologlar hangi Terapi Yöntemlerini Kullanır?

Aşağıda psikologların kullandıkları bazı terapi idolleri verilmiştir.

 • Bilişsel davranışçı terapi
 • Aile terapisi
 • Cinsel terapi
 • Oyun terapisi
 • İlişki ve çift terapisi
 • Masal terapisi
 • Sanat terapisi
 • EMDR.

Yukarıda belirtilen terapi yöntemlerinin dışında daha birçok terapi yöntemi bulunmaktadır. Uzmanlar danışanları için uygun terapi yöntemi seçimi yaparken, kendi çalışma idollerine ve danışanın durumuna göre değerlendirme yapmaktadırlar.

Ancak uzman seçimi yaparken çok dikkatli olunması gerekmektedir. Çünkü kendisini uzman olarak tanıtan ,psikolog olduğunu iddaa ederek insanların ruh sağlığı ile oynayan çok fazla sahtekar bulunmaktadır. Ruh sağlığınız için yazımızın devamında bulunan maddelere dikkat etmenizi önemle tavsiye ederiz.

Balıkesir En İyi Psikolog Seçimi

Balıkesir en iyi psikolog seçimi yapaken dikkat etmeniz gereken bazı önemli hususlar bulunmaktadır. Bu maddeleri aşağıda sizlere listeledik.

 • Diploma kontrolü yapın,
 • Hizmet almak istediğiniz alarda (Oyun terapisi, cinsel terapi, aile danışmanlığı, dinamik terapi gibi vs…) sertifikası olup olmadığını kontrol edin,
 • DoktorBilgini.com ile yorumlarını inceleyin,
 • Uzmanlığını yani yüksek lisansını yapmış mı kontrol edin,
 • Sizinle olan iletişimine dikkat edin.

Balıkesir Psikolog Tavsiye

Balıkesir psikolog tavsiye listesini incelemek için DoktorBilgini.com web sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü şehrinizde bulunan uzmanların tüm bilgileri ve yorumları bulunmakta. Ayrıca kolaylıkla randevu alabilirsiniz.

https://doktorbilgini.com/balikesir-psikoloji/

Balıkesir Psikolog Fiyatları ve Seans Ücretleri

Balıkesir psikolog fiyatları 200 TL ile 900 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bu değişiklikte uzmanın fiyat politikası ve sizlerin durumu etkendir. Aile terapisi ve oyun terapisi gibi seans ücretleri normal terapi sürece göre daha pahalı olabilmektedir.

Balıkesir özel psikolog alanında kendini geliştirmiş ve sizlere destek olabilecek birçok uzman bulunmaktadır. Ancak uzmanızı iyi araştırmanızda fayda vardır.

Ayrıca Antalya psikolog veya Bursa psikolog listesini inceleyebilirsiniz.

Avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara psikiyatri doktorları tavsiye listesini inceleyin.
Öneriler

Ankara Psikiyatri Doktorları Tavsiye

Ankara psikiyatri doktorları listesi Türkiye’nin sağlık ve doktor arama platformu DoktorBilgini.com destekleri ile hazırlanmıştır. Ankara en iyi psikiyatrist listesini inceleyin ve kolay randevu alın. Ankara Psikiyatri Ankara psikiyatri alanında birçok doktor bulunmaktadır. Doktor seçeneklerinin çoğalması nedeni ile doğal olarak insanların tercih yapmasıda zorlaşmaktadır. Ekibimiz tarafından sizlere biraz faydalı olabilmek için Ankara en iyi psikiyatrist listesi […]

Daha fazla oku
Isparta psikolog tavsiye fiyatları.
Öneriler

Isparta Psikolog Tavsiye ve Fiyatları

Isparta psikolog tavsiye listesi DoktorBilgini.com katkıları ile hazırlanmıştır. Isparta psikolog fiyatları hakkında bilgi almak için yazımızın devamını inceleyin. Isparta Psikolog Isparta psikolog arayışınız için DoktorBilgini.com sizlere tüm desteği sağlamaktadır. Uzmanların profilleri ve çalışma takvimleri bulunan sayfadan kolaylık randevu alabilmektesiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey aşağıda bulunan linki incelemek. https://doktorbilgini.com/isparta-psikoloji/ Isparta Psikolog Tavsiye Isparta psikolog […]

Daha fazla oku
Oyun terapisi Ankara tavsiye fiyatlarını inceleyin.
Terapiler Çocuk Psikoloji Öneriler

Oyun Terapisi Ankara 3 Tavsiye

Oyun terapisi Ankara tavsiye listesi Türkiye’nin en güvenilir Doktor, psikolog arama platformu DoktorBilgini.com yardımlarıyla hazırlanmıştır. Çocuklar duygu ve düşüncelerini anlatmakta ve iletişim kurmakta zorlanırlar. Bu nedenle onları anlamak ve iletişim kurabilmek için onların dünyasına inmek gerekmektedir. Oyunlar ve oyuncaklar çocuklarla iletişim kurmanın yollarındandır. Oyun Terapisi Nedir? Oyun terapisi; çocukların ruh halini anlamak ve onlarla iletişim […]

Daha fazla oku