Antalya En İyi Psikolog Tavsiye

antalya en iyi psikolog tavsiye listesini inceleyin.

Psikoloji Türkiye ekibi olarak sizlere Antalya en iyi psikolog tavsiye listesini hazırladık. Güven içinde sizde listede bulunan uzmanlardan psikolojik destek alabilsiniz.

Birçok nedenden dolayı psikoloji bozukluğu yaşayabiliriz. Günümüzde psikolojik rahatsızlar yaşayıp, farkında olmayan ya da kabullenmeyen birçok insan vardır. Ancak bu durum hayatlarını mahfedebilir. Psikolojik durumunun farkındaysanız destek almak için çekinmeyin. Aşağıdaki listeden hemen uzmanınızı seçin ve randevu alın.

Antalya Psikolog Tavsiye Listesi

Piskoloji Türkiye ekibi olarak uzun araştırma sonucunda sizlere Antalya psikolog tavsiye listesini hazırladık. Bu liste Türkiye’nin en güvenilir sağlık platfomu DoktorBilgini.com referansı ile hazırlanmıştır.

  • Klinik Psikolog Sibel Dinç Çalışkan

Randevu ve ön görüşme için: 0 850 495 00 66

  • Psikolog Kübra Uğurlu

Randevu ve ön görüşme için : 0 850 495 00 66

  • Psikolog Cemal Can

Randevu ve ön görüşme için: 0 850 495 00 66

  • Psikolog İrem Kızılkaplan

Randevu ve ön görüşme için: 0 850 495 00 66

Daha fazla uzmanların profilleri ve yorumları için : Antalya psikolog tavsiye

Antalya En İyi Psikolog Seçimi Nasıl Yapılır?

Antalya en iyi psikolog için yukarıdaki liste ve DoktorBilgini.com listesini inceleyebilirsiniz. Platform tarafından tüm uzmanların diplomaları kontrol ve teyit edilmiştir. Ayrıca yorumlar tamamen özgün ve şeffaftır. Peki en iyi uzman nasıl seçilir?

  • Diploma kontrolü yapın. Çünkü son günlerde sahte psikolog sayısı oldukça artmıştır.
  • Destek almak isterdiğiniz konuda sertifikası olup olmadığını kontrol edin. Örneğin oyun terapisi, aile terapisi, aile danışmanlığı, cinsel terapi.
  • Sizinle iletişimini önemseyin. Yukarıdaki irtibat numaraları ile uzmanınız ile ön görüşme sağlayabilirsiniz.
  • Yorumlarını inceleyin. (Doktorbilgini.com)
  • Bütçenize uygun uzman seçimi yapın. Süreç uzun sürebilir.
  • Kendinizi rahat ve güvende hissetmeniz önemli.

Antalya Psikolog Fiyatları

Antalya psikolog fiyatları ve ücretleri uzmana ve alacağınız desteğe göre değişmektedir. Örneğin oyun terapisi ve aile terapisi seans ücretleri diğer terapi yöntemlerine göre biraz daha pahalı olabilmektedir. Genel olarak bireysel terapiler Antalya genelinde 250 TL ile 500 TL arasında değişiklik gösterebilmektedir. Ancak uzman seçimi yaparken pahalı olmasından ziyade yetkinliğini önemsemenizde fayda vardır. Çünkü seans ücretleri uzman yetkiliğini belirlemez.

Klinik psikoloji alanında yüksek lisans yapmış uzmanlara verilen ünvandır. Yukarıdaki listede bu ünvana sahip uzmanlarda bulunmaktadır. İnceleyip, gönül rahatlığı ile randevu alabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: İstanbul psikolog

Avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.